Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Abażur
tworzywo sztuczne, 46 x 33,50 x 33,50 cm
| Tytuł | Abażur |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | 2 poł. XX w. |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj | oświetlenie |
| Wymiary | 46 x 33,5 x 33,5 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | przebarwienia, naderwania materiału przy dolnej części, jedna luźna tasiemka |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Abażur do lampy wykonany z tasiemkowego materiału. Na rantach obszyty nicią, która przymocowuje go do metalowej konstrukcji. Materiał układa się w pasy o żółtym i błękitnym kolorze. Kontrastowe pasy nadają abażurowi dekoracyjny charakter i podkreślają rytmiczną strukturę tkaniny. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 602 g |
tworzywo sztuczne, 46 x 33,50 x 33,50 cm
Abażur
| Tytuł | Abażur |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | 2 poł. XX w. |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj | oświetlenie |
| Wymiary | 46 x 33,5 x 33,5 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | przebarwienia, naderwania materiału przy dolnej części, jedna luźna tasiemka |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Abażur do lampy wykonany z tasiemkowego materiału. Na rantach obszyty nicią, która przymocowuje go do metalowej konstrukcji. Materiał układa się w pasy o żółtym i błękitnym kolorze. Kontrastowe pasy nadają abażurowi dekoracyjny charakter i podkreślają rytmiczną strukturę tkaniny. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 602 g |