Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Abażur
tworzywo sztuczne, 38 x 34 cm
| Tytuł | Abażur |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | 2 poł. XX w. |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj | oświetlenie |
| Wymiary | 38 x 34 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | w kilku miejscach zerwana linka, rdza na elementach metalowych |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Abażur do lampy wykonany z ceratowego materiału. Na rantach obszyty sznurkiem, który przymocowuje go do metalowej konstrukcji. Materiał układa się w naprzemienne pasy- czerwony i czarny z dekoracją w kolorowe liście. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 295 g |
tworzywo sztuczne, 38 x 34 cm
Abażur
| Tytuł | Abażur |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | 2 poł. XX w. |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj | oświetlenie |
| Wymiary | 38 x 34 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | w kilku miejscach zerwana linka, rdza na elementach metalowych |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Abażur do lampy wykonany z ceratowego materiału. Na rantach obszyty sznurkiem, który przymocowuje go do metalowej konstrukcji. Materiał układa się w naprzemienne pasy- czerwony i czarny z dekoracją w kolorowe liście. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 295 g |