Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Abażur
tworzywo sztuczne, 41 x 38 x 38 cm
| Tytuł | Abażur |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | 2 poł. XX w. |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj | oświetlenie |
| Wymiary | 41 x 38 x 38 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | sklejone taśmą pęknięcie od wewnętrznej strony, zniekształcenie w górnej części |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Abażur do lampy wykonany z tworzywa sztucznego. Na rantach obszyty żyłką, która przymocowuje go do metalowej konstrukcji. Biała powierzchnia została w większości pokryta jasnopomarańczowym cieniowaniem. Pozostawione białe pola o geometrycznych kształtach oddzielono czarnym konturem. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 225.00 g |
tworzywo sztuczne, 41 x 38 x 38 cm
Abażur
| Tytuł | Abażur |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | 2 poł. XX w. |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj | oświetlenie |
| Wymiary | 41 x 38 x 38 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | sklejone taśmą pęknięcie od wewnętrznej strony, zniekształcenie w górnej części |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Abażur do lampy wykonany z tworzywa sztucznego. Na rantach obszyty żyłką, która przymocowuje go do metalowej konstrukcji. Biała powierzchnia została w większości pokryta jasnopomarańczowym cieniowaniem. Pozostawione białe pola o geometrycznych kształtach oddzielono czarnym konturem. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 225.00 g |