Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Lucyna Pijaczewska
Zestaw do napojów
Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy-Zdroju, szkło sodowe, barwione w masie, w skład zestawu wchodzi dzbanek (33 x 12 x 16 cm)
6 szkalnek (11,5 x 6 x 6 cm)
| Autor | Lucyna Pijaczewska |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1950) |
| Tytuł | Zestaw do napojów |
| Okres wyprodukowania | lata 70.-80. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | w skład zestawu wchodzi dzbanek (33 x 12 x 16 cm); 6 szkalnek (11,5 x 6 x 6 cm) |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | na dzbanku zarysowania, niewielkie obtłuczenia, nieoszlifowane ślady po piszczeli, pojedyncze wady fabryczne na szklankach |
| Styl | design |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 2826.0 g |
| Producent | Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy-Zdroju |
Lucyna Pijaczewska
Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy-Zdroju, szkło sodowe, barwione w masie, w skład zestawu wchodzi dzbanek (33 x 12 x 16 cm)
6 szkalnek (11,5 x 6 x 6 cm)
Zestaw do napojów
| Autor | Lucyna Pijaczewska |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1950) |
| Tytuł | Zestaw do napojów |
| Okres wyprodukowania | lata 70.-80. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | w skład zestawu wchodzi dzbanek (33 x 12 x 16 cm); 6 szkalnek (11,5 x 6 x 6 cm) |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | na dzbanku zarysowania, niewielkie obtłuczenia, nieoszlifowane ślady po piszczeli, pojedyncze wady fabryczne na szklankach |
| Styl | design |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 2826.0 g |
| Producent | Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy-Zdroju |