Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Popielnica
Zakłady Porcelany Stołowej "Ćmielów" w Ćmielowie, porcelana malowana, 4 x 8,50 x 12,50 cm
| Tytuł | Popielnica |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 60. XX w. |
| Materiał | porcelana malowana |
| Rodzaj | porcelana |
| Wymiary | 4 x 8,5 x 12,5 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | zarysowania malatury |
| Styl | design |
| Sygnatura | na spodzie oznaczenie wytwórnii, opis odręczny: 'C-171-1074, 30' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 124.0 g |
| Producent | Zakłady Porcelany Stołowej "Ćmielów" w Ćmielowie |
Zakłady Porcelany Stołowej "Ćmielów" w Ćmielowie, porcelana malowana, 4 x 8,50 x 12,50 cm
Popielnica
| Tytuł | Popielnica |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 60. XX w. |
| Materiał | porcelana malowana |
| Rodzaj | porcelana |
| Wymiary | 4 x 8,5 x 12,5 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | zarysowania malatury |
| Styl | design |
| Sygnatura | na spodzie oznaczenie wytwórnii, opis odręczny: 'C-171-1074, 30' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 124.0 g |
| Producent | Zakłady Porcelany Stołowej "Ćmielów" w Ćmielowie |